montaż lpg warszawaW ofercie firmy BRC znajdziemy instalacje gazowe z rodziny Sequent, czyli Sequent Alba, Sequent 32, Sequent Plug&Drive oraz Sequent Direct Injection czy LPG Direct Injection. Sequent 32 to instalacja gazowa dedykowana do aut z silnikami 3 i 4 cylindrowymi, natomiast instalacja lpg Sequent Plug&Drive domyślnie stosowana jest w autach z silnikami o 5 cylindrach lub więcej. Instalacja autogaz BRC Plug&Drive oraz 32 dodatkowo wyposażone są w port EOBD, za pomocą którego centrala gazowa komunikuje się z centralą benzynową. Instalacja gazowa BRC Sequent Direct Injection oraz LPG Direct Injection przeznaczona jest do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

montaż brc warszawaWszystkie te instalacje gazowe BRC posiadają dwuletnią gwarancje bez limitu kilometrów. Co oznacza, że szczególnie polecamy je osobom, które intensywnie użytkują swoje auta, lecz nie tylko. Instalacje lpg BRC posiadają bardzo szybkie sterowniki, które precyzyjnie dawkują gaz lpg. Firma BRC, każdemu swojemu klientowi oferuje pakiet Assistance. Oznacza, to, że w dowolnym punkcie w kraju możemy zgłosić się na bezpłatną naprawę gwarancyjną jeśli przydarzy nam się usterka układu lpg. Wszystkie te czynniki powodują, że instalacje lpg BRC najchętniej są wybierane do nowych, nawet najbardziej luksusowych aut.

 

Dowiedz się więcej o poszczególnych instalacjach BRC:

SEQUENT ALBA

SEQUENT 32

SEQUENT PLUG&DRIVE

SEQUENT DIRECT INJECTION

LPG DIRECT INJECTION

 

Rezerwacja terminu montażu instalacji gazowej:

Po zarezerwowaniu terminu montażu instalacji gazowej, w ciągu 2 dni roboczych czekamy na wpłatę zadatku w wysokości 200 zł osobiście w serwisie lub przelewem na podany poniżej numer konta: Eco Tech, 02 1140 2004 0000 3802 4812 4965

W tytule przelewu proszę podać model auta oraz datę montażu. Wpłacona kwota zostanie odjęta od ceny instalacji w dniu montażu. Zadatek w przypadku płatności ratalnych zostaje zwrócony w dniu montażu. W przypadku braku płatności rezerwacja zostaje wykreślona.